KYBERSYSTEM

VÝHODY NAŠÍCH SLUŽIEB

Ponúkame technicky vyspelé služy v oblasti web hostingu a registrácie domén. Na poskytovaných hosting serveroch je v prevádzke už viac ako 6000 stránok (domén), čo predstavuje popredné miesto na Slovensku.

Prečo MY?

  • Pri prevode .SK domény k nám neplatíte poplatok za zmenu registrátora.
  • Poskytujeme umiestnenie Vašich stránok na najrýchejších linkách na Slovensku (optický kábel priamo do SIXu), Konektivita serverov SIX/Slovensko a Zahraničie 1Gbit. Jedine u nás ponúkame možnosť hosťovania na serveroch v USA pre optimálne rýchle zobrazenie stránky pre Vašich zahraničných partnerov. Vo všetkých balíčkoch navyše poskytujeme nelimitovaný prenos dát.
  • Poskytneme vám bezproblémový chod aj najnáročnejších PHP aplikácii bez "safe mode" (napr. redakčné systémy Joomla, Gallery2, PHP Nuke a pod.), plus možnosť výberu PHP4/PHP5, a vlastné nastavenia (php.ini)
  • Objednávanie služieb, správa vašej stránky a e-mailov priamo cez web vám poskytne najväčši komfort aký ste doteraz pri webhostingových službách poznali.

Istota a spoľahlivosť

  • Hostingové služby poskytujeme na serveroch s vlastnou konfiguráciou a s použitím vlastných programov pre administráciu a správu hostingových účtov. To zaručuje promptné riešenie a odstraňovanie prípadných problémov, ako aj krátky reakčný čas pri potrebe upraviť či zmeniť nastavenia servera pre potreby našich klientov.

Bezpečnosť

  • Ku všetkým našim službám poskytujeme aj zabezpečený šifrovaný prístup (SSL) chrániaci vaše e-maily, dáta a heslá pred nástrahami internetu. Antivírová a antispamová ochrana vašich e-mailov je samozrejmosťou vo všetkých hostingových balíčkoch, takisto ako aj každodenné zálohovanie dát.

Profesionalita

  • Náš tím tvoria iba vysokoškolsky vzdelaní ľudia s dlhodobou praxou v oblasti informačných technológii a bezpečnosti. Vďaka tomu vám dokážeme poskytnúť odbornú pomoc alebo podporu aj v špecifických problémoch, ako je nasadzovanie rôznych aplikácii, podpora modulov pre webserver, či flexibilne reagovať na vaše požiadavky vo veci konfigurácie serverov.
Novinky a akcie

Viac priestoru, viac možností, vyššia rýchlosť

...a všetko za rovnakú cenu! Nie, to nie je sen, pripravili sme pre vás milé prekvapenie: n-násobné zväčšenie priestoru pre webhosting a rozšírenie Beta PLUS... Objednať webhosting

Doména úplne ZADARMO!

Platíte SK-NICu 600,-Sk bez DPH za registráciu slovenskej národnej domény a zdá sa vám to priveľa? Využite akciu pre registráciu nových domén .SK vo fantastickej cene iba 299,-Sk (konečná cena) pri balíku ALFA! Pre ostatné balíky naj. objednávané domény už úplne ZADARMO!

Webhosting s Ruby on Rails

Webhosting s podporu moderného systému pre vývoj aplikácii Ruby on Rails. Podpora je k dispozícii už od balíka Beta. Spolu s možnosťou shell-prístupu na server tak získate ideálne prostredie pre správu a vývoj vašej RoR aplikácie. Ponuka Ruby on Rails